uurimustöö 07.06.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere,

ma teen uurimustööd ühe arsti, doktor Baetsi meetodist ja ma tahaks küsida, et kas Te olete nõus minuga selle uurimustöö raames intervjuud tegema. Baetsi meetodit Te ei pea teadma, ma saan seda Teile tutvustada.
Ma juba Teie kolleegile kirjutasin ja oleks väga tänulik, kui kumbki Teist saaks seda minuga teha. Arst, kellega ma algselt pidin intervjuu tegema kahjuks seda teha ei saa ja nüüd on kähku uut arsti vaja. Ma tõesti vabandan, et ennast niimoodi peale surun, aga mul on sellega väga kiire.. Nii et loodan, et mõistate.

Ette tänades,
Danae.

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Hetkel ei tea midagi sellest meetodist ja ei oska interjvjuu osas midagi öelda