kahekordne nägemine 24.01.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 34-aastane mees. Põdesin külmetushaigust, võibolla oli see viiruseline. Neli päeva ei teinud muud kui magasin. Ei saanud ka süüa. Haiguse viimastel päevadel hakkasin teatud kaugusel (televiisori vaatamise kaugus) asju kahekordselt nägema. Kas see on möödaminev nähtus ja on seotud haigestumisega või osundab see mõnele suuremale terviserikkele.

Aitäh ette!

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

kui kahekordne nägemine ei möödu paari päevaga, tuleb perearsti poole pöörduda , kes suunab vajadusel edasi silmaarsti või neuroloogi konsultatsioonile