Väike miinus 22.01.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere,
Käisin 2 nädalat tagasi silmaarstil ja selgus, et mõlemal silmad väikse miinusega -0,25 ja -0,5. Kas nüüd pean võimalikult kiiresti hankima endale prillid või on alternatiive ka läätsede või silmatilkade näol.

Triin

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

prillivajadus sõltub sellest, kas see miinus teid segab või ei .Kui näete, koolis teatris, loengutel, auto juhtimisel piisavalt, ei ole prille vaja.Läätsi nii väikese miinuse juures ei soovita, tilgad ei aita.