Pearinglus seoses nägemise halvenemisega 08.12.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Viimasel ajal olen seoses tööga palju arvutis ja tunnen,et silmanägemine pole enam see mis enne.Samuti on tekkinud imelikud pearinglused ja pinged peas.Kas see võib seotud olla silmadega ja nägemise halvenemisega.Hull on olukord just pimedas liikumisel.Ette tänades Ülle

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Teie kaebused võivad olla tingitud nägemise halvenemisest. Soovitaksin Teil pöörduda silmaarsti vastuvõtule silmade ja nägemise kontrolliks.

Parimate soovidega

Tiina Pakosta