beebide silmakontroll 21.10.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Kas teie kontrollite ka 3 kuusetel beebidel silmi. KUNA MINUL ON SILMAD HAIGED JA MULLE ÖELDI, ET PEAN KA LAPSEL SILMI LASTA KONTROLLIDA. PEALE SÜNNITUST HAIGLAS EI KONTROLLITUD,ENNE KOJU LASKMIST

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Mina kahjuks nii väikeste lastega ei tegele.Soovitan teil minna dr.Pakosta vastuvõtule , registr. tel. 6264270