kas võib olla seotud silmadega? 24.07.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Umbes nädala aega tagasi olin haigulehel, põhjuseks peapööritus ja nõrkus. Põhjust pole arst siiani leidnud, arvas et lihtsalt minule omane madal vererõhk ja palavus annavadki sellise tulemuse. Nüüd olen tähele pannud, et tekkinud on peavalud. Mind pani mõtlema, et äkki see kõik on seotud silmadega. Viimased neli kuud töötan esmaspäevast reedeni arvuti taga. Kas on võimalik, et nägemine on lihtsalt halvenenud ja seetõttu ka sellised sümptomid? (olen 22a ja nägemine -2,5)

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Peavalud võivad olla seotud silmadega, peapööritus ja nõrkus siiski üldhaigusega.Prille soovitan kontrollida, sest arvutitööks võite vajada teise tugevusega prille.Peavalude puhul saadetakse patsient enamasti ka silmaarsti kontrolli

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Silmahaigused

nägemisteravus

Tunnen, et viimase 1 kuu jooksul on minu nägenisteravus veidi langenud, kuid seda piisavalt palju, et mind muretsema panna. Kas nägemisteravus võib olla seotud rasedusega (mul praegu 19.näd.)

Vastas dr Tiina Pakosta

Tere,

Nägemisteravuse langus võib olla seotud rasedusega. See muutus võib kõikuda ja sünnituse järgselt ei pruugi teie nägemine halvemaks jääda.
Varuge pisut kannatust ja peale sünnitust ...

Loe edasi

silmalau tõmblemine

Tere Dr,
Küsimus selline, millest võib olla tingitud aegajalt silmalau kerge tõmblemine?
Kas see võib olla seotud närvisüsteemiga?
kristiina

Vastas dr Leo Schotter

Pigem jah. Tavaliselt pole sellel silmapoolset põhjust. Ja tõmblemine möödub nii nädalaga iseenesest.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi