silmavalu 16.06.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere,
u.nädal aega tagasi hakkas vasak silm valutama, nii et kõigepealt hakkab silma tagant, siis kogu silmakoobas, siis levib valu edasi põse peale (tundub nagu närvi) ja siis otsaette ning lõpuks üle kogu pea kukla taha.
Ärkan öösiti üles ja ilma valuvaigistiteta ei saa üldse olla, vahel on nii hull et pean 3 tk korraga võtma.
Olen 24 ja lühinägelik (mõlemad silmad -4,5), kannan päeva ajal läätsesi ja õhtuti enamasti prille. Huvitav on see et selle valu algusest on seesama vasak silm hakanud paremini (teravamalt) nägema, ja seega häirib nii lääts kui ka prillid.
Kuhu peaksin pöörduma?

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Peaksite kindlati pöörduma nii neuroloogi kui silmaarsti vastuvõtule.

Parimate soovidega
Tiina Pakosta