Paistes silm. 18.05.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere. Mul on selline probleem, et ommikul ärgates on silma lau nagu paistes. Ja seda kohe päris tugevalt. Ennem oli parem silm paistes sealt läks üle. Siis kuskil 3 nädalat oli vahet ja lõi vasakusse silma. Päevapeale läheb natukene tagasi.

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Kas laug ka punetab või on mingist kohast valulik - siis võib olla tegemist odraivaga või raheteraga, need võivad olla ka mõlemas silmas.
Soovitan näidata silmaarstile, turse võib olla väga mitmelpõhjusel.