nina poolne silmanurk paistes 18.04.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

tere. minu 2 nädalasel pojal on silmanurk paistes,seal oleks nagu selline kõva muna,täpselt nagu pisarakanali ummistusega.silm on rähmane.perearst käskis silmatilku panna,aga paistetus ära pole läinud

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Soovitan konsulteerida silmaarstiga.Siin võib olla tegemist pisarkanali arenguhäirega, mis võib iseeneslikult paraneda, aga võib vajada sondeerimist