Silma limaskest on lõtv. 02.04.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Olen 44 aastane naine ja kas seda võib pidada juba ealiseks iseärasuseks, et silma limaskest mõnikord lausa voltis on. Ühtlasi on siis pidev vajadus silmanurki kuivatada?

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

See, et teie silmanurk voltis on võib olla seotud kas eaga või põletikuliste muutustega Teie silmas. Pisarajooksu põhjuseks võib olla pisarakanali ummistus, mida saab sondeerimise abil avada.
Soovitan Teil pöörduda silmaarsti vastuvõtule.

Parimate soovidega
Tiina Pakosta
Silmaarst