Sünnitamine 29.01.05 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on nõrk nägemine- vasak silm: -5 ja silinder -0,75; parem silm: -8 ja silinder -1. Kuulsin, et ma ei saa ise sünnitada vaid tuleb keiseri lõikust teha. Kas see on tõsi?

Annely

Arst vastas:

dr Leo Schotter

See ei sõltu niivõrd lühinägevuse numbrist, vaid silmapõhjade seisundist. Selleks peaksite silmaarsti külastama, kes lähtuvalt silmapõhja seisundist annab soovutuse.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Silmahaigused

teemantnoa lõikus

Tere! Olen 20aastane neiu, kel on diagnoositud lühinägelikkus (praegu mõlemad silmad -1,75, kuid tundub, et nägemine on läinud veelgi halvemaks). Prillid on olnud u 4 aastat, kuigi pidevalt neid ei kanna, ...

Vastas dr Leo Schotter

RK lõikus sobib väikese lühinägevuse korral - kuni - 5 ni. Sünnitamine aasta peale lõikust pole eripärasusteta ja tavaliselt lühinägevus ei taastu kunagi.
Löögid kukla piirkonda ole kunagi nägemist ...

Loe edasi

lühinägevuse kirurgia

Tere! Kas on tõsi,et enne ei soovitata seda operatsiooni teha, kui on juba sünnitatud. või kas peale operatsiooni sünnitamisel võib see midagi halba põhjustada.

Tänan!

Vastas dr Leo Schotter

Juhul, kui Te mõtlete selle operatsiooni all lühinägevust korrigeerivaid operatsioone, siis sünnitamine peale operatsiooni ei ole häiritud. Operatsioone ei tehta ainult raseduse ajal.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi