silmalaseroperatsioon 21.01.05 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere, olen 17a neiu ja ma olen juba 6 klassist saati prille kandnud. Vahepeal ostsin läätsed aga need ei sobinud, kuna silmad hakkasid kipitama ja ei võtnud läätsi vastu. Tahaks küsida, et kui palju selline operatsioon maksma läheb ja kus kohas selliseid operatsioone tehakse. Üldiselt kõike mis seda teemat puudutab.
Ette tänades Kristiina.

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Lühinägevuse kirurgiline korrektsioon on võimalik alates vanusest 18 stabiilse nägemise korral. Olenevalt lühinägevuse suurusest on meetodi valik. Väoke kuni - 5ni lühinägevust saab korrigeerida RK meetodil (3000 silma kohta) ja suuremat LASIK meetodil (10-11 tuh kr silma kohta). Vt www.silmaarst.ee ja www.laservisoon.ee

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Silmahaigused

silmalaseroperatsioon

Kui vanalt saab teha laseropi? Kui suured on ebaõnnestumise riskid?Kas harjutustega saaks silmi parandada,et silmanägemine paremaks läheks?

Ettetänades:13a.tüdruk

Vastas dr Leo Schotter

Harjutustega ei ole võimalik lühinägevust muuta. Lühinägevuse kirurgiline korrektsioon võimalik alates 18-ndast eluaastast.

Loe edasi

silmalaseroperatsioon

Oskate öelda, millised on võimalused meie naaberriikides silmalaseroperatsioone teha? Oskate soovitada mõnde webi aadressi?
Ette tänades!

Vastas dr Leo Schotter

Riias:http://www.acucentrs.lv/
Peterburgis: http://www.nlvision.ru/
Hesinkis: http://www.laseri.fi

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi