Topelt nägemine. 03.12.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tegin operatsiooni silmale,kuna mul kõõrdsilmsus,kuu aja pärast hakkasin topelt nägema,mida pean tegema,kas ehk annab ravida?

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Peaksite pöörduma kõõrdsilmsust opereerinud kirurgi poole. Kui algul peale lõikust kahekordset nägemist ei olnud ja tekkis alles kuu hiljem, siis võis mõni lihasekinnitus libiseda. Seda annab korrigeerida ka spetsiaalsete prillikleepsudega.