kuidas hoida ja parandada nägemist? 25.05.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tahaksin teada,missugused tervislikud eluviisid hoiavad nägemise normaalsena.Kas saaks kuidagi ka nägemist parandada?

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Tervislike eluviisudega või nende eiramisega ei ole võimalik vältida enamiku silmahaigusi, sealhulgas kindlasti mitte lühinägevust.