silmad näevad erinevalt 22.05.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Mida teha, kui vasak silm näeb halvasti nii kaugele kui lähedale. parem silm seejuures täiesti korras. mingil kaugusel vaadates tekib ka topeltnägemine. silmaarst on siiani kirjutanud vaid prillid -1,0 vasakule ja o-klaasiga paremale. nendest pole aga kasu.

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Peaksite külastama silmaarsti, kes diagnoosiks ja selgitaks Teile vasaku silma nõrgaltnägemise põhjust.