Keratokoonus 03.05.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Mul avastati alles hiljuti pärilik haigus-Keratokoonus.Lugesin pisut siit-sealt internetist haiguse kohta.Kuna olen noor ja töötav naine,sooviks teada järgmist:"Kas on soovitav võtta suukaudseid rasestumisvastaseid vahendeid(tablette)?"Olen võtnud Mercilon tablette juba u.4-5.aastat järjest.

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Rasestumisvastased ravimid ei tekita keratokoonust ja ei mõjuta selle kulgu.