Silmade puhastamine 05.08.01 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Miks koguneb silmanurkadesse rähma. Mõnikord tuleb päeva jooksul

neid korduvalt puhastada. Millist vahendit tuleks silmade puhastamiseks

hankida. Olen kergelt lühinägelik, arvutiga töötav 42a. naine

Tänan

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Rähma, lima jne eritist produtseerib silm laugude põletiku korral. Millist liiki põletikuga on tegemist selgub silmaarsti vastuvõtul. Kindlasti peaks ravi korraldamiseks pöörduma silmaarsti vatsuvõtule.