Küsimus 19.11.03 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Selline küsimus, et kas on normaalne, et päevavalgusega on mu nägemine palju parem kui elektrivalgusega? BNäiteks kui vaatan õhtul toanurgas olevat telekat vast 3-4 m kauguselt ja vahel ei näe hästi lugeda filmide tõlget. Aga kui vaatan päevasel ajal, kui valgust vaja pole, näen väga hästi. Silmad on teie juures 2 aastat tagasi opereeritud muidu kõik on korras.

N(32)

Arst vastas:

dr Leo Schotter

See on normaalne, et hämaras on nägemisteravus halvem, eriti peale väsitavat tööpäeva.