Kontroll silmaarsti juures 23.08.03 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Kuidas toimub silmaarsti juures kõige tavalisem silmade kontroll ja mida arst selle aja jooksul kontrollib (kas ka mingite haiguste olemasolu, mida saab lihtsalt avastada?)?

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Silmaarst kontrollib nägemist, prillivajadust, silmarõhku ja vaatevälja piire, silma seisundit ja kõigi võimalike haiguste olemasolu (ka siis, kui kaebusi ja probleeme nägemisega pole).