palun nõu 28.06.03 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Minu 5 aastasel pojal tuleb päevas mitu korda silmist kollast rähma.Peavalu ja silmade sügeluse ega silmade valu üle laps ei kaeba, arvuti ja tekeka ees kaua aega ei veeda.

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Kui silmad rähmavad on tegemist laugude limaskesta põletikuga. Esmaseks raviks võib ka apteegi käsimüügi ravimit - Sulfametosooli - tarvitada, nii 3-4 korda päevas. Kui mõnede päevadega silmad puhtaks ei saa, võiks silmaarsti tülitada.