enneaegne purse 11.06.14 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere

Erektsiooniga ja tahtmisega mingeid probleeme pole, kuid proobleemiks siis enneaegne purse ja see on kestned juba aastaid 15-20, sai käidud ka Rammuli vastuvõtul umbes 10a tagasi, kirjutas rohud mis mõjusid väga efektiivselt ( st. tekkis täielik kontroll purske üle, kuid ma ei saanud neid rohtusid kasutada, sest pani käed värisema ja pea valutama, pidin loobuma nendest. Nüüd on teema jälle aktuaalne ja tekitab abikaasaga meile probleeme, usun et rohudki on vahepeal paremaks muutunud.

Oleme siiani kuidagi hakkama saanud aga mõõt hakkab täis saama pettumustest.

vajadusel vastan veel küsimustele

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Viimase 10 aasta jooksul on ilmunud uued kaasaegsed ravimeid, nendel kõrvalmõjusid on väiksem, kui teistel antidepressantidel. Olemas ka kohalik (lokaalsed) tuimestid, mis on ka väga efektiivsed. Nende kasutamine on lihtne ja mugav, kuna toimivad praktiliselt otsekohe. Soovitan ikka pöörduda vastuvõtule, siis räägime pikemalt ja proovime aidata. Arutame erinevad võimalused ja valime õiged ravimeid.