Enneaegne seemnepurse 17.12.09 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere. Soovin Teilt väikest abi küsimuses enneaegsest seemnepurskest. Elan naisterahvaga koos 5 kuud ning on viimasel ajal tekkinud enneagsed seemnepursked vahekorra ajal. Alguses seda probleemi ei olnud. Samuti on vahekordade tihedus langenud paarile korrale nädalas. Tean, et väike kogus alkoholi on stimuleerivaks teguriks ja pikad eelmängud sealjuures samuti. Kuid väga ei taha alkoholi enne vahekorda tarbida ning pikad eelmängud ei ole just see õige seks. Soov oleks vastu pidada kauem, kuna vahekordade arv on langenud. Kas ja oleks vaja kohe pöörduda apteeki ravimite järgi või on mingid võimalused veel lahendada probleemi ? Samuti kas on käsimüügis vastavad rohud ? Parimaga M. e-mail: isomitta@hot.ee

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Teie probleem on väga levinud. Kuna ennem seda ei olnud, siis põhjusest võib olla põletik sugu-kusesüsteemis. Mille kohta soovitav teostada uuringud. Muidugi olemas tabletid ja kohalik tuimestid, mis ka pikendavad vahekorda, mõlemad kahjuks on retsepti ravimeid. Käsimüügil vastavad rohud ei ole, vaid tuimestav spray võite küsida sekspoes. Üldjuhul soovitan pöörduda androloogi poole, kes pakub vajalikud uuringud ja väljastab retseptid. Soovin edu Vladimir Vihljajev