Eelmängu kohta 05.10.08 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Olen koos uue noormehega. Koos ei saa olla väga tihti, vaid nädalavahetustel (sõjavägi). Siiamaani on voodis kõik hea olnud, oleme mõlemad üsna kiiresti kuumaks läinud ja seks on ka nauditav olnud. Viimasel ajal tahaks aga rohkem hellitamist ja eelmängu. Poiss suudleks kaela, rinda, teeks natukene käega ja tahaks kohe sisse tulla. Mina aga tahaks, et ta mind rohkem hellitaks. Suudleks igalt poolt, üle keha. Rääkisin talle sellest ja ta ütles, et järgmisel korral annaksin talle juhiseid näiteks. Aga kas see natukene imelik pole, ses mõttes, et kas ta ise kohe ei võiks nö improviseerida hellitamisega ? Või siis kas mehed vajavadki uue partneri puhul alguses juhendeid, et kust ja kuidas hellitada? Mul omal on eelmängu ajal lihtsalt imelik seletada a la "pane mind nüüd kõhuli, tee nüüd keelega selja peal ringe" jne. Või siis ta lihtsalt ise ei ole huvitatudki järsku minu kuumaks ajamisest nii väga, võib see ka olla?

Ja teine asi - keelekas. Mulle väga meeldib poisile suuga teha. Loomulikult naudib ta seda ka ise. Mulle meeldiks ka see, kui tema seal all toimetab. Ta pole kelleelgi varem keelekat teinud ja nüüd tegi esimest korda mulle ning oli näha, et talle see ei meeldinud. Ma pigistasin talt hiljem välja, et maitse olevat imelik ja harjumatu, aga ütles, et ilmselt sellega harjuba ära ja kui mulle meeldib, siis teeb ikka. Samas ma ju sain aru, et ta ise seda ülima naudinguga just ei teinud. Asi polnud selles ka, et alt oleks räpane olnud vms, sest vahetult enne käisin dušši all ja pesin. Kas siis mõnele mehele ei meeldigi keeleakt teha? Ning kas sellega tõesti harjub? Mulle omale meeldib talle ju küll teha ning tahaks ise ka ...

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Midagi pole parata, kui patrner Teile muidu meeldib, siis tuleb tõesti asjad selgeks rääkida, kuidas on hea ja kuidas mitte. Rääkimine ei pea olema ilmtingimata just vahekorra ajal. Ilmselt võib pikk jutt sellel ajal teile tõesti mõlemale tüütu olla ning spontaansuse rikkuda.
Korraldage oma partneriga üks kena intiimne õhtu, kus kõigist nendest asjadest mõlemad teineteisele räägite. Küllap on temalgi seoses seksiga midagi, mille suhtes soovib Teie arvamust kuulda. Samuti leppige kokku teineteisele märguandmise signaal vahekorra ajal (käega, häälitsus, hell sõna), et partnerit delikaatselt suunata.
L.Haldre