seksist loobumine mõneks ajaks 05.12.05 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere. ma olen 20 aastane noormees ja mul on 16 aastane tüdruk, me oleme käinud 2 aastat aga me pole kordagi seksinud ja ei seksi veel vähemalt 2 aastat kuni tüdruk on saanud 18 (tema soov) siiamaani olen nagu kenasti vastu pidanud aga mul on selline tunne nagu enam ei suuda eriti... kas on olemas mingeid ravimeid või asju mis võtavad seksi isu ajutiselt (UMBES 2 AASTAT) ära?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Olemas hormonaalsed ravimeid, mis pärssivad sugutung. Samal ajal teie olete noorinimene ja mina mitte eriti soovitan teile kasutada hormoonid. Nendel olemas igasugused kõrvalmõjud. Parem võib olla leida mingi teine lahendus - näiteks petting või asendusseks (rahuldate üks teist kättega või suuga). See on normaalse seksi variantid.