probleemid mehega 05.04.05 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere!elame ida-virumaal, kuhu voiksime koos mehega tulla ja raakida oma probleemidest seksualelus?kuna noortekabinetis voetakse vastu patsiendid kuni 25 aastat, meie sinna enam ei kuulu. Probleem on jargmine mees ei tunne huvi seksi vastu pikemat aega(elame koos ule 4 aasta)problem on tekkinud peaegu 3 aastat tagasi. Mina enam ei suuda kannatada, kuna minu soovid on veel normaalsed, aga mehel mitte. Olla kogu aeg initsiaator mina ka enam ei soovi, kuna tahan tunda et mind tahetakse.

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Oluline oleks teada Teie abikaasa tervislikku seisundit ja teada, milline on tema nägemus antud olukorrast. Praegu napib informatsiooni.
Kõige parem oleks tõesti pöörduda kliinilise seksuoloogi vastuvõtule. Te võite pöörduda Tallinna Seksuaaltervise Kliinikusse Suur- Ameerika tänavas või minu vastuvõtule Tartusse Elite kliiknikusse.
Tervitan Lemme Haldre