mees ei soovi vahekorda 12.12.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

sooviksin teada eaga kaasnevatest meeste progleemidest. Mu abikaasa ei soovi sexuaalsed elu ültse, ta on 44 a ja voodi elu pole meil olnud juba 5a. arsti juurde ta ei soovi pöörduda ja minul lubas armukest pidada mida mina ei soovi sugugi. Olen proovinud kõike varjante et voodielu taastada aga asjata ja ega ta ei soovi sellel teemal ise kah vestelda saab tigedaks et hakkab jälle pihta. Mees ise armkest ei pea sest kodus kogu aeg passib.Ise olen 39a nõutu naisterahvas kes ei sooviks sexist loobuda ning tahangi teada kas se on mingi ea iseärasus või siis impotentsus ?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Arvata võib et pigem viimane (erektsiooni häired või lihtsalt sugu tungi-libido- langust). Ja teie abikaasa lihtsalt kardab seksuaal suhed ja vesteldateks lähebki tigedaks. See on kõigi levinum variant. Arvan et ilma arsti konsultatsiooni asi ei lähe kuhugi. Samal ajal temale kindlasti saab aidata. Vladimir