erektsioon 24.01.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Olen 36aastane mees ja meil on naisega 2,5kuud seksis paus. Olime mõlemad suures stressie kuid tundub ,et nyyd hakkame sellest mõlemad väljuma. Ennem kui meil tekkis abielukriis või ka selle alguses tahtsin olla vahekorras ,tahtsin väga et naine teeb suuseksi ,kuid mul ei tekkinud erektsiooni, ise tahtsin väga . Naisele jäi mulje ,et mul on kuskil teine naine aga tegelikult ei ole. Rääkisime pikalt ja tegin talle selgeks ,et ma väga tahan vahekorda aga lihtsalt ei saa. Arvan ,et olin liialt väsinud ja stressis. Kuigi aegajalt nagu mingi erektsioon tekkis ja tekib ka magades purse ,kas ma pean pöörduma arstile? Kas võib olla tegemist impotentsusega või on see normaalne ,et tekib selline paus kus ei soovi seksi ? Oleme abielus olnud 14aastat ja probleemid mis on tekkinud ,oleme alati lahti rääkinud .Samas on ju hea kui saad abikaasaga rääkida. Töötan sellisel alal kus on palju pingeid ja eks need tekitavad ajajooksul stressi ,arvan,et nyyd lihtsalt sai karikas täis- kõik asjad kukkusid yheks ajaks yhte patta ja nii tuligi suur kriis, nii tööl kui kodus. Kas naine kes mind armastab ja keda minagi armastan ja kalliks pean ,suudab olla nii kaua seksita?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Arvan et teil oli juba piisav paus ja tasub normaliseerida oma seksuaalsuhed. Abiks võite kasutada vitamineid (vit E, toidulisandid, mis ergutavad, naiteks Zen-Sen, Tribulus Terrestris, Yohimbe jne) voi Viagra tablettid, mis töötavad nagu starter autos - panevad mehhanismid käima. Reeglina 4-5 korda järjestikkult võtnud Viagra tablettid hästi aitavad. Naiste kohta mõtlen et tema ainult ootab teie poolt initsiatiivi .