probleeme seksiga 05.12.05 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere, mul on oma niiöelda esimese seksuaalpartneriga probleeme seksimisega Tema on minust 3 aastat vanem ja kogenud selles valdkonnas, kuid millegipärast ei saa me akti endaga kuidagi hakkama. Nimelt oleme juba lugematuid kordi üritanud ja kaks korda selleni jõudnud, et peenis on tupes, kuid minul on neitsinahk täiesti terve ja alles. Palun andke nõu, miks neitsinahk ei purune tavapärasel kombel, mis võiks olla selle põhjuseks?Väga raske on tunda seda esimese seksuaalvahekorra valu mitmeid kordi. Aitäh. Liisu(17)

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Võib olla teie neitsinahk on liiga elastne ja venitatav, või, teistmoodi, liiga paks ja tugev. Tavaliselt tema ikka läheb lõhke, kui penis astub tuppe. Kui tõiesti, teie olete mitu korda proovinud ja ei ole õnnestanud, tasub näidata ennast günekoloogile. Võib isegi läbi lõikama neitsinahka skalpelliga. Arst otsustab mida teha.