miks mees läheb lõbumajja 01.09.04 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Mida saaks teha,et abikaasal ei tule enam tahtmist lõbumajja minna?
Muidugi tahtis ta seda varjata,aga see tuli ilmsiks.Mulle tegi see väga haiget ja ta lubas mitte seda enam teha. Kuna lahku ei tahetud minna,siis proovin mina teha mida annab,aga ise jätkaks samas vaimus oma seksielu.
Meie seksielu ei ole ainult pimedas ja teki all,aga ei ole ka kindlasti selline mida mees ette kujutaks.Miks nad ei julge rääkida mida nad tegelikult tahavad, tundub ,et eriti ei tahetagi eelmängu ja kui see on pikem,siis suguakt lõppeb nii ruttu,et mina orgasmini ei jõuagi. Kas mehed tahavad kindlasti ka anaalseksi proovida? Mida mehed kõige rohkem tahavad,et naine teeks? Tema enda käest seda ma ei kuule.

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Kahju on lugeda, et Te oma paarisuhtes haiget pidite saama. Selline kogemus on valus igale naisele.
Kirjutate, et sooviksite seksielu samas vaimus jätkata. Samas lisate, et Te ise sageli orgasmini ei jõuagi. Seetõttu kaldun arvama, et Te ka ise oma voodieluga alati rahul ei ole.
Minu arust on Teil partneriga palju rääkimata asju. Soovitan eelkõige isendale oma soovid selgeks teha ja seejärel oma mõtteid ausalt jagada. Seksuaalelu elavdamiseks on mitmeid mooduseid. Samas ei tasu teha midagi, mis Teile endale vastumeelne on.
Mulle tundub, et Teile tuleks ehk kasuks, kui saaksite paariuhet laiemalt nõustajaga arutada. Võimalus on tulla ka minu vastuvõtule. Esialgu võib tulla ka partnerita.
Palun vaadake ka eelmise kirja vastust.
Tervitades Lemme Haldre