Väga pikaajaline kriis 13.08.09 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Olen oma paarilisega koosolnud üle pooleteist aasta. Peale 4 kuud koosoldud aega, hakkas meil seks ilmselgelt vähenema ja kui poolaastat täis sai lõppes see üldse. Ja me pole seksinud üle aasta. Kui seksisime ei saanud ma kunagi orgasmi ja viimased korrad ka tema mitte. Mees on minust kogenenum (26a) suhetes ja seksis ning mina (21a) sellel alal rohkem võhik. Üldiselt me sellest teemast ei räägi ja kui kuidagi jutuks tuleb lõppeb see hiigel suure tüliga, sest kumbki ei tea mida teha, et asi paremaks läheks, kuna seksikriis on nii süvenenud. Mingid võrgutamis tehnikad temapuhul ei mõju, pigem püüab ta neid tõrjuda ja ise pole ta ka üritanud minuga vahekorda astuda. Ta väidab, et probleem pole ainult temas vaid meis mõlemas ja tal isu on. Mingeid haigusi mehel pole olnud. Vaimsel tasandil on meie läbisaamine ja klapp hea. See probleem mõjutab hetkel kogu mu elu, ma olen pidevalt masenduses ja nutune. Kuna enesekindlus on ka väga allakäinud ei julge ma ise ka mingeid samme ette võtta, mis meie suhte uuesti seksini viiks. Ei tea mida teha , sest ilmselgelt asjad iseenesest ei lahene.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Kahjuks Teie mure on tüüpiline (s.t. et tihti kohtun saarnase situatsiooniga oma töö käigus). Selge ka see et iseenesest ei lahene. Ma soovitan Teile mõlemale pöörduda seksuoloogi poole konsultatsioonile. Näiteks pr. Ester Väljaotsa poole (tel.5282315), tema just tegeleb sellega, võite nimetada et minu poolt.
Soovin edu Vladimir