vähene huvi 09.06.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere! Oleme naisega koos olnud ca 3 aastat. Tema vähene huvi seksi vastu on mulle mureks olnud juba alguse ajast. Samas on meil kõik ok, naine hoiab peret, kodu ja armastab mind kindlasti. Samuti on mu kallis naine mulle lojaalne ja armukese pidamine tema poolt või petmine ei ole lihtsalt võimalik. Ise olen väga töökas ja hoian peret samuti ning armastan oma naist. Meie probleem seisneb selles, et naine ei alusta kunagi ise seksi ning saan aru, et talle see väga ei meeldi, kuigi ta väidab vastupidist. Samuti ei ole ma mingi koll ja kui ainult tahaksin, siis saaksin seksi ka igalt poolt mujalt. Minu jaoks on seks lihtsalt väga oluline ja ei tahaks, et kodus seda minu pärast vastu tahtmist tehakse. Ei tea kaua suudan vastu pidada. Peale lapse sündimist perre läks asi veel tagasihoidlikumaks. Tahan, et naine naudiks seksi sama palju nagu mina ning teeks ka ise vahest algust. Mida teha?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Soovitan pöörduda seksuoloogi konsultatsioonile kas üksi või koos oma naisega, kuna seal on võimalik pikemalt arutada teie peresuhete erinevuseid. Vladimir