"süütu" mees 08.02.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

mulle teeb muret mu uue elukaaslase probleem. see noormees on praegu 27 aastane, ei tarvita alkoholi ja on üldiselt tervislike eluviisidega. kuid tal polnud eelnevalt seksuaalkogemusi ,esimene kord ebaõnnestus erektsiooni katkemise tõttu-pidasin seda normaalseks. teine kord oli kõik ok, veel paar korda samuti, kuid nüüd on jälle olnud tal sama probleem-tahtmine on, aga keha lihtsalt veab otsustaval hetkel alt. me räägime sellel teemal ja ma rahustan teda ,et kõik on normaalne. kuid tegelikult olen ka ise mures-kas meil üldse õnnestubki kunagi normaalset suguelu elama hakata. me armastame teineteist väga...
kas saan äkki mina midagi selles vallas aidata? mul küll on mõned kogemused, kuid madala enesehinnangu ja väheste kogemustega meest pole mul kunagi partneriks olnud. kas on võimalik, et probleem laheneb aja jooksul iseenesest, kuna on tegemist ju vaid mõne koosveedetud ööga.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Võib arvata et probleem laheneb ise aja jooksul, kui teie sõber harjub
teiega. Aga see võib võtta pika aega. Tavaliselt mina soovitan kasutada niisuguses situatsioonis Viagra (või analoogilised tablettid). Esimesed 4-8 korda. Need annavad mehele veendumuse tunne. Pärast võite proovida juba ilma rohud. Üldjuhul soovitan temale ikka pöörduda arsti juurde. Vladimir