ikka ja jälle see seks 19.01.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

olen see probleemne naisterahvas, kes julges ausalt välja öelda, et mulle ei meeldi haiglaslik seks (tagumikku toppimine, suhu võtmised, seemnepurske allaneelamised). Nagu ma ka eelmises kirjas rääkisin, olen seda oma kaasale ikka teatud aja jooksul öelnud...ja ta saab mõneks päevaks sellest aru, kuid...kas ma pean tõesti olema mingi katkiläinud grammofon, et seda iga kord korrutada...mul endal ka paha, temal ka paha seda kuulda, oh...mul on seksiisu täiesti kadunud, arsti juurde ma kaasaga ei lähe, see ei meeldi talle, ta arvab, et saab minust aru ja me rohkem ei pea sel teemal rääkima, aga tegelikult see ei ole nii, tunnen, et üks hetk võib juhtuda hoopis nii, et keegi pakub seda talle, mida mina ei taha, ma ei saa aru, miks selline vajadus selliste asjade järgi...MA VÄGA TAHAN ARU SAADA MEEST SELLISTEST SOOVIDEST, MIKS, MIKS ei suudeta olla normaalne. Ma olen olnud eelnevalt abielus, mis läks lörri, kui aus olla, tunnen, et üks osa põhjuseks oli just see. Eelmine mees küll kunagi ei soovinud või ei julenud minult seda nõuda, kuid alati kui seltskonnas naps võimsalt pähe hakkas, maandus ta prostituutide juurde. Ta ei kurtnud seksuaalelu suhtes midagi halba ja sel ajal olin pigem mina aktiivsem pool, kes soovis seksi...jätsin ta maha, kuna ta ei suutnud napsust ja tasulistest tüdrukutest loobuda. Nüüd aga, mis nüüd. Kas on võimalik seda asja seletada mulle kirja teel, palun. Kuidas saada aru mehe soovidest, miks on see nõme seks mõnusam kui tavaline. Minul lausa kaob erutus ära, kui sellest korraks juttu tehakse. Ja me räägime pidevalt asju sirgeks sel teemal ikka ja jälle....kui kaua...ma õhtul lähen varakult magama, et mitte ainult seksida...tunnen juba pingeid õhus. Aidake.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Vabandan vaikuse eest, kaua mõtlesin kuidas teile vastata, kuna küsimus ei ole standartne. Isegi helistasin ühe kollegile ja küsisin tema arvamus. Lõppvõtte: üldjuhul abielu inimesed peavad leida mingi *kuldne kesk*, kuna kooselu pidevalt nõuab mingi kompromisse. Samal ajal igal inimesel olemas nn. *vastuvõetuse piir*, mida ei tohi ületada, ja mul südamlikult kahju teid selles olukorras. Kahjuks foorumi formaatid ei anna mulle võimalused pikemalt arutada selle probleeme. Mina soovitan teile (muidugi parem koos abikaasaga), või vähemalt üksi, ikka pöörduda konsultatsioonile. Pakun psühholoogi-seksoloogi Ester Väljaots*a, temaga just arutasin teie mureseid. Helistage numbril 5282315, ütlete et minu poolt. Soovin edu, Vladimir.