Mitterahuldav vahekord. 16.03.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere.
Tülitan teid suhteliselt omalaadse probleemiga. Nimelt on mul probleem ise endaga ja partneriga. Nimelt avastasin ma peale partneri vahetust, et mul on tekkinud errektsiooni häired. Vahekorda asudes on kõik ok., kuid kui vahekord oli kestnud mõned minutid, lõdvenes mu suguti ja enam ei kõvastunud. Kas selle vastu on mingisugust abi ? Eelnevates suhetes on seda juhtunud korra või paar. Ma olen 25 a. mees ning minu partner on 21.
Samas on kaa teine mure. Nimelt tekib minu partneril vahekorra ajal tugev vajadus urineerida. Seda isegi siis, kui ta ise ennast rahuldab. Millest se võib tingitud olla? Ja viimaseks probleemiks on minu partneri genitaalne lõhn. Tal on väga tugev ebameeldiv aroom, isegi siis kui ta on ennast äsja pesnud. Samas ei ole tal tuvastatud ühtegi suguhaigust. Kas oskate midagi selle vastu soovitada?
Jäädes ootama teie vastust ning ette tänades R:

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Esimene mure juhtub üpris tihti, olemas igal teisel mehel. Soovitan mõnikord kasutada viagra või levitra tablettid. Väga hästi aitavad. Teine mure ka ilmub mõnikord. see on teie partneeri erinevus, ravida ei saa ja ei ole vajalik. Ebameeldiv lõhn on tema tupemikrofloorat erinevus, aga reeglina see võib eemaldada. Tasub ennem teha mikribioloogiline uuring. Las pöördub günekoloogi juurde. Mina ka sellega tegelen.