potents 30.03.05 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

37a mees on olnud üle 20a diabeetik, praeguseks on tekkinud suured kahjustused nägemises(ühe silmaga ei näe üldse) ja neerudes(uus neer siirdatud). Samuti on erektsioonihäired. Kas niisugusel juhul võiks tal mingit abi olla Viagrast vms. tablettidest?

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Analoogsete kaebustega patsiendid on saanud abi erektsioonihäirete ravimitest. Seetõttu võiks ka Teil sellest abi olla.
Kuna Teile on tehtud neeru siirdamine, siis peate arvestama ka oma neerufunktsiooni näitajatega. Kõige parem oleks eelnevalt nõu pidada Teid tundva uroloogiga.
Tervitades Lemme Haldre