ravim x potens 09.05.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere
selline küsimus et kas x potents ravimid on erektsiooni häirete korral
(enne vahekorda astumist) kohe toimivad
või on need moeldud pikaajalisele manustamisele.
teid ette tänades jään ootama vastust. leino

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. X-potents on nn. toidulisand, toimeiaine on seal *tribulus terrestris*, mis on ravimtaime ekstrakt. See tähendab et just mõelnud pikaajlisele manustamisele (tavaliselt toimeeffekt ilmub 2 nädala hiljem). Tegelikult on väga asjalik. Arvan et kohe enne vahekorda astumist kasutamine ei ole piisav. Vladimir