Mida mehed tahavad 01.09.04 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Mida mehed tahavad sekselult? Miks nad ei julge oma naisele öelda millest puudu on,hoopis lähevad lõbumajja. Kas mees tahab kindlasti ka anaalseksi ära proovida? Kas see tasub temaga läbi teha? Küsisin ,et mida ta tahaks ,kuidas olla, ta ei vasta.Äkki saaksite nõu anda,mida teha,kuidas? oma mees ei räägi.

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Loen kirjast, et olete valmis proovima kõiki võtteid kartuses, et mees muidu lõbumajja läheb. Selle tõttu sooviksin väga, et Te ise vastaksite isendale, mida Te üldse ootate paarisuhtelt? On need nipikaid seksivõtteid või ootate suhtelt midagi enamat?.. ja mis see on? - turvalisus, hoolimine, toetus argipäevas? Peale iseendale selgeks tegemist jagage oma mõtteid partneriga. Äkki tasuks vestluses mehega peale anaalseksi soovi teada saada ka seda, mida ta üldse kahe inimese suhtelt ootab. Vahel tuleb voodielu parandamist alustada hoopis kaugemalt.
Tervitades Lemme Haldre