Mehe seksuaalfantaasiad 07.12.16 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tervist, olen 31a naine ja mees on 39a. Oleme koos elanud 2 aastat. Olen mehe arvutist avastanud, et talle meeldib vaadata Gey pornot, samuti selliseid ( minu jaoks) perversseid peale pissimise videosid. Kui ta vaatab pornot interentist, siis ainult meestevahelist, kinnisidumisi, pissimisega seotud- vahekordasid. Kui olen üritanud vaikselt uurida, kas talle meeldivad mehed või miks ta vaatab gey pornot; kas ta on bi-seksuaalne? Läheb ta väga närvi, et süüdistan teda sellistes asjades. Ta ei tundu olevat gey, (tema sõbrad, kes tunnevad teda 20 aastat, ei oska midagi kosta minu väidete peale, kui olen paari inimesega suhelnud sel teemal) Ta on nagu tavaline eesti mees, kinnine kohati, ei meeldi shopata, meeldib reisida, pidutseda... ma olen nii segaduses enda tunnetega...
Meie suhe on muidu väga rahulik ja tavaline. Olen muidu väga õnnelik, mees on toetav nii vaimselt kui füüsiliselt. Seksuaalelu on meil korras. Olen ise tegelenud modellindusega, ja minu eelmised mehed ( pikim suhe kestis 10a) on öelnud et olen seksuaalselt väga hea voodis. Aga oma mehega tundub mulle, et midagi jääb nagu puudu, mitte minul, vaid temal... Olen internetist avastanud et meeste G punkt on aanuses, olen proovinud oraalseksi ajal seda kohta näpuga katsuda. Ta erutub sellest VÄGA. Ta on tunnistanud et talle väga meeldib, et aanust katsun. Arvasin et ehk see osa jäi meil seksi ajal puudu ja nüüd kui seda katsun ja masseerin, kaob ka huvi gey-porno vastu. Aga seda ei ole juhtuud. Minu küsimus on, kuidas ma peaksin seda teemat mehega arutama? kas peaksin?
Meie suhet see ju otseselt ei mõjuta, et tal sellised huvid on. Igal ühel on õigus elada selliseid fantaasiaid nagu ta soovib? Aga miks see mind siiski nii väga häirib, et talle ei meeldi vaadata nö tavalist pornot, vaid et teda erutavad mehed? Kui ühiskkond vaatab viltu gey huvilistele, kes sellepärast ei suuda ma ka seda aksepteerida?
Kuidas suhelda kinnise mehega, kes ehk ise alles avastab enda seksuaalsust? eelmised suhted on tal olnud KÕIK naistega...
Ma arvan et mu enda suurim hirm on see, et meie ilus pereelu ükskord katkeb kuna ta tunnistab mulle, et ma pole talle piisav ja ta siiski on gey,,,
kas inimene, kes vaatab interentist (minu jaoks) hälbega pornot, ei pruugi seda tavaelus tahta? Ehk ta ei ole gey, vaid teda lihtsalt huvitab kiiksuda porno?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Kõigil inimesel olemas mõned seksuaalsed fantaasiad. Mõnikord need on nn piiripealsed , perversseid (teise inimese jaoks), ehk isegi ehmatav. Tegelikult need on ainult fantaasiad, tavaliselt edasi see ei lähe. Päris palju nn piiripealsed inimesed, osa meie mõtted on salapiirkonnas. Mõnikord muidugi inimesed tahavad seda proovida tavaelus vaid väga võimalik et see ei too nendele mingi naudingut, võib olla isegi vastupidi. See et Teie partnerile meeldib vaadata gay-pornot ja anaaliga mängud, ei tähenda veel et ta on gay. Lihtsalt need pildid erutavad teda (sel momendil meie peaajus toimub endorfiinide (rõõmuhormoonide) toodang). Igal meist olemas mingi salapiirkond, väga kinnine, väga omapärane See on väga delikaatne piirkond ja ka väga tundlik ja isegi ohtlik! Parem mitte puuduta seda! Kuna see võib lõhuta Teie suhet. Ka ei ole soovitav arutada see tema sõpradega – kuna ka see võib rikkuda nende suhet ja pärast bumerangiga tuleb tagasi Teie juurde. Ühesõnaga – otse küsida kas sa oled gay kategooriliselt ei tohi, ka kontrollida netist mida ta vaatab – see solvab partnerit! Soovitan rohkem see tema mitte arutada nii avalikult. Voodis muidugi Teie võite katsuda tema anust (öelge et see on Teid ergutab ja Teile vajalik). Võite proovida erinevad seksuaal mängud anaaliga (tema ja omapoolt), ka kunstlik peenisega (kui ta on nõus, sellest tasub ennem küsida). Rõhutage et see on Teie huvi. Voodis kõik on lubatud vaid vaikselt ilma sõnad! Hiljem võib olla see huvi gay-porno vastu temal külmeneb vaid üldse ei kao ära!