Valulikud pölved 23.02.05 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere. Olen 22. a ja mul valutavd pidevalt pölved. olen töötanud 3.a ettekandjana. olen tegelenud ka aeroobikaga(umbes 2x nädalas) , mingeid traumasid eiole olnud. Pölved paistes ei ole, naksuvad kyll tihti. Vötan Ka Kal-Mag, kuna piimatooteid eriti ei tarbi. Kas peaksin loobuma trennis käimisest? Kas vajaksin spetsiaalset läbivaatust? Pölved on valusad olnud umbes 2 aastat.

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Siin soovitaks ikka k6hre ainevahetust toetavat ravi. Enne ravi alustamist peaks siiski elementaarsed reumatol. uuringud 2ra tegema, et v2listada p6letikuline foon.