haiguse algus 28.05.02 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Mul on väga probleemsed liigesed ning arstid arvavad, et tegu on reumaga. Mida peab arvestama, mida tegema ja millest loobuma, et haigus ei läheks väga kaugele. Olen võtnud 10 tabletti VIoxxit. Kas peab võtma juurde. Liigesed annavad tunad iga päev ning liikumine pole kuigi hea. Olen alles 17.

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
10 tabletti Vioxxi pole muidugi mingi reumatoloogilise haiguse ravi. Reuma on lai mõiste. Kõigepealt tuleb ikka diagnoos selgeks teha ja siis ravima hakata.
Pöörduge palun reumatoloogi poole.