roiete vaheliste lihaste põletik 17.03.05 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Vasakul pool on pidev terav valu, vahepeal on tunne et õhust jääb puudu. hommikul ei ole aga lõunaks on palavik 37,2 kraadi. Küsimus kas see on roiete vaheliste lihaste põletikust tingitud? Aitähh!

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Tõesti ei tea öelda! Vasak pool on lai mõiste ja patsienti ning mitmeid uuringuid nägemata pole siin võimalik midagi öelda. Võibolla on hoopis pleuriit? Perikardiit? Võimalusi palju. Interkostaalneuralgia ( roietevaheline valu) ei anna temperatuuri tõusu.