hallux valgus 16.02.05 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

olen 13-aastane ja mul on jalakont,mis teeb mulle pidevalt haiet.Kannan ka ortopeetilisi taldu.jalgade välimus ei ole lapse oma.

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
13-aastasel lapsel küll ei tohiks veel hallux valgus't olla!
Kas oled liiga väikeseid jalatseid kandnud? Või on siis varvastes tõeline artriit kestnud juba mõnda aega? Palu, et ema viib su reumatoloogi poole!