selja nahk valus 02.02.05 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere

Selline mure, et paremal selja poolel alates tuhara piirkonnast kuni ülaseljani välja on nahk valus või pigem hell. Katsudes on selline tunne, nagu siis kui hakkaks haigeks jääma ja käeseljal nahk valusaks jääb. Kas see võiks olla tingitud mingist närvide põletikust, kuna kummardades lööb vahepeal valu ka paremasse külge?

Marika
31.aastane

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Väga raske öelda. Pigem on see neuroloogiline probleem. Vahel eelneb selline nahatundlikkus vöötohatisele(lühiaegselt!), kuid siis on tegu siiski pigem valuga. Pöörduge neuroloogi poole.