valud puusaliigestes 19.11.03 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Minul valutavad mõlemad puusaliigesed.Olen käinud ka reumatoloogi juues ja tema väidab,et röntgenpilt ja vereanalüüs ei näita põletiku liigestes. Kuulsin sellist asja,et tavaline spiraal mitte siis hormoonspiraal pidavat põhjustama valusid puusaliigestes. Kas sellisel väitel on tõepõhi olemas?

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Ei, émakasisene spiraal ei põhjusta puusavalusid.