tere 07.11.03 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

mul valutavad käed, kevadel hakkasid valutama laba ja küünarnuki vahel olev. nüüd valutab küünarnukist ülevalpool, õlani välja. oleks nagu lihasvalu. teatud nurga all on väga valus, muidu selline tuikav valu.
kas võib tarvitada liigeste- lihastele mõeldud ravimeid?
olen 39 aastane naine.

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Võib küll.
Kaebused on ebamäärased. Võimalik, et tegu epikondüliidiga. See on küünaliigese piirkonnas lähtuv valu, mis kiirgub. On sõltuv asendist ja käe pingutusest. Selline probleem võib kesta kuni aasta ja möödub iseenesest ka ravita. ( Kui on ikka tegu epikondüliidiga)