kaelavalud 23.07.03 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Olen 40 aastane naine ja töötanud raamatupidajana 1995.aastast seega istun enamuse päevast ja töötan arvutiga.
Viimased pool aastat olen tundnud pidevat (väljakannatavat) valu kaela ja turja piirkonnas.
Isegi pluusi seljast võtmine tekitab valu kaelas samuti tekitab valu kätega ringide ja treeningute tegemine.
Kas on tegemist reumaga ja millise arsti juurde tuleks pöörduda, perearst vaevalt sellest jagu saab.
Kas võib teie poole otse pöörduda ilma perearsti saatekirjata?
Haigekassakaart olemas kuid võin ka ise tasuda.
Palun vastust aadressile data@uninet.ee
Lugupidamisega,
Anne Tõnissoo

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Saatsin vastuse Teie poolt antud aadressil