valutavad käed 28.05.02 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere,

minu mureks on kalutavad käe seljad. Käed on kolmanda ja neljanda sõrmenukki ümbruses paistetanud. Olen saanud kätele reuma süste,kui midagi pole aidanud. Varem andis valu tunda ainult peale kätega töötamist,nüüd aga juba pidevalt kogu aeg ja pasitetus alla ei lähe. Olen 63 aastane naine.

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Võimalik et tegu on artroosiga. Lisaks lokaalsetele süstidele on ilmselt vajalik ka suukaudne ravi. Ravi määrab reumatoloog.