Sudafed 17.04.02 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!

Soovin teada, kas nohurohi võib tekitada suukuivust. Olen seda nüüd 3 päeva vastavalt

karbis oleva juhendi järgi kasutanud (1tbl 3x päevas). Kusjuures jooma mind see suukuivus ei aja küll

aga on ebamugav olla. Rääkida on isegi raske, sest keel kipub nagu kurgulakke kinni jääma. Vereanlüüsid vahetult

enne Sudafedi tarbimist said tehtud ja see oli korras. Olen pidevalt püüdnud juua, klaaskomme söönud - efekt on vaid ajutine.

Tänan!

Liisa

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Sellist kõrvaltoimet konkreetselt ei kirjeldata kuid preparaadi tome järgi arvan, et see on võimalik.

Kalle Kurvits