söögiisu 15.07.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 6 aastase poisi ema ja mureks on söögiisu. Tal puudub söögiisu ja seetõttu sööb ta väga vähe. Juurvilju, köögivilju ja liha ei söö ta üldse. Ta on ka väga tihti haige. Tahaks teada kas on midagi, mis ta söögiisu tõstaks - olen kuulnud et kalamaksaõli aitab. Tahaks ka toidulisandite kohta täpsemat infot. Kas nii väiksed seda üldse võtta võivad jne?
Ette tänades ema

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Kui panete tähele, siis kliinik.ee avalehel on kirjeldatud minu (ravimid) vastatavad küsimused nii:
"Vastab küsimustele järgmistel teemadel: ravimid, ravimite toimed, kõrvaltoimed, nende liikumine, hankimine, seadused sellel alal, soodustuste kord, haigekassa suhted, koduapteek jne."
toidulisandid siia ei kuulu.

Kalle Kurvits