Mitu ravimit koos 12.06.06 / Ravimid

Külastaja küsib:

tere, olen 51-a naine ja vererõhk kõrgenenud. Võtan iga päev norvasc´it (5 mg) 1 tbl ja atacand pluss´i (16/12,5 mg). Nüüd määras mulle perearst stugeron´i (25 mg) 3 x päevas 1 tbl ja bio-glucosamini 3x päevas 1 tbl. Nüüd on jalad paistes. Hommikul on kõik norm, aga nii kui püsti tõusen ja sutsu liigun (ja ka määratud tabletid võtan) - on jalad paistes. Milles asi?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ravi määranud arstilt peaksite seda küsima.
Ilmselt vajate diureetikumi lisaks Atacand plus'is olevale 12,5mg hüdroklorotiasiidile.

Kalle Kurvits